«Туған Елге Саяхат» жобасының байқау жеңімпаздарының есімдері жарияланды!

Аты-жөні

Достар! 2019 жылғы «Туған Елге Саяхат» жобасының жаңа маусымы аясында шығармашылық байқау жеңімпаздарының есімдерін жариялайтын уақыт келді!

Байқау жеңімпаздары жазғы демалыстарын Қазақстанның тарихи және көрікті жерлерін аралайтын ұмытылмас саяхатпен бастайды.

Ең алдымен, біздің қатысушыларға олардың белсенділігі мен байқауға деген қызығушылықтары үшін алғыс білдіреміз. Байқау комиссиясы өте көп қызықты, әрі жеңіске лайықты жұмыстар қабылдады, сондықтан олар үшін мықты 50 жеңімпазды 444  жұмыстар арасынан таңдап алу оңайға соқпады.

Шығарма байқауы 15 сәуірден 17 мамырға дейін 11 жастан 15 жас аралығындағы балалар  арасында өтті. Қатысушылар «Мен өз өңірімде нені өзгертетін едім?» және «Мен өз өлкемді не үшін жақсы көремін?» тақырыптарында бейнеролик, шығарма және өлең шығарып, өздерінің шығармашылық қырларымен ерекшеленді.

Байқау жеңімпаздарының барлығы 2 сапарлық кезеңге бөлінеді: біріншісі 1 шілдеде басталады, екіншісі – 1 тамызда. Екі кезеңде де поезд Нұр-Сұлтан теміржол вокзалының перронынан жолға шығады және  Байқоңыр қаласына бағыт алады, содан кейін Тараз, Алматы және Балқаш қалаларына барады.

Сапардың 10-шы күні поезд барлық балаларды қорытынды керемет концертпен күтіп отырған елордаға қайтып келеді.

 «Туған елге саяхат» жобасы балалардың жан-жақты дамуына, қоршаған әлемге қызығушылығын арттыруға, елдің тарихи және сәулет ескерткіштерімен танысып, патриотизмді нығайтуға бағытталған.

Қазақстанның бес қаласы бойынша қызықты саяхаттан басқа, балалар үшін пойызда 10 күн бойы таңғы жаттығулар, мастер-класстар, шығармашылық үйірмелер, спорттық жарыстар мен ағылшын тілі курстары жоспарланған.

Біз әр қатысушыға сапарға аттанатын уақытқа қатысты мәліметтер мен басқа да маңызды ұйымдастырушылық кезеңдер жайлы алдын ала хабарлап толық мәлімет беріп отырамыз.

Жобаның барлық қатысушыларына жарқын естеліктер мен сапар барысында керемет уақыт өткізулерін тілейміз!

Жеңімпаздарымызды құттықтаймыз!

Аты-жөні

Жасы

Өңір

 
 

1

Ағыбай Алдияр Азаматұлы

көрсетілмеген

Қарабұтақ с.

 

2

Ақжолова Нұрай Есімбекқызы

11 жаста

Маңғыстау облысы

 

3

Алмашев Эмир Муслимович

16 жаста

Актөбе қ.

 

4

Алтыбаева Аружан

7 сынып

Нұр-сұлтан  қ.

 

5

Алтыбаева Дариға

7 сынып

Нұр-сұлтан  қ.

 

6

Алькеева Ажар

13 жаста

Нұр-сұлтан  қ.

 

7

Альмуханов Болат Радионович

15 жаста

көрсетілмеген

 

8

Амангелді Айзада Ерланқызы

15 жаста

Түркістан облысы

 

9

Анарбек Фархат Ринатулы

11 жаста

Жамбыл облысы, Қордай ауданы, Альжан ана с.

 

10

Ахмедеева Лиана Анатольевна

15 жаста

Павлодар қ.

 

11

Ахметова Мөлдір Әдилханқызы 

13 жаста

Алматы облысы

 

12

Берік Ақерке

7 сынып

Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен қ., Глубокое ауданы, Бобровка с.

 

13

Бижанова Айлина  Расуловна

13 жаста

БҚО

 

14

Болат Ақназар Сырымұлы.

14 жаста

Қарағанды облысы, Саран қ.

 

15

Болат Нұрай Қуатқызы

11 жаста

Павлодар қ.

 

16

Габдушев  Кенесары Нурланович

13 жаста

БҚО, Володарское с.

 

17

Габитов Максат Жанболатович

14 жаста

БҚО, Володарское с., Байтерек ауданы

 

18

Глушко София Вячеславовна

12 жаста

Мұзбел ауылы

 

19

Дамир Сыздык

көрсетілмеген

Павлодар қ.

 

20

Даулетбаева Аружан Нурланкызы

14 жаста

Нұр-сұлтан  қ.

 

21

Әкімжан Нұриман Бауыржанұлы

6 сынып

Нұр-сұлтан  қ.

 

22

Жеңісқалиева Айкөркем Жанболатқызы

14 жаста

Актөбе қ.

 

23

Жеткерген Нұрдана Нұрланқызы

12 жаста

Қызылорда қ.

 

24

Жолдыбек Айбар Медетұлы  

14 жаста

Қарағанды қ.

 

25

Жумадильдинов Даниал

11 жаста

Нұр-сұлтан  қ.

 

26

Иманбаева Дильназ Булатовна

15 жаста

Жетіқара қ.

 

27

Исасеитова Айдана

9 сынып

Атбасар қ.

 

28

Исламбек  Нұрай Маратқызы

6 сынып

Түркістан облысы, Арыс қаласы

 

29

Ихия Саида

12 жаста

Жамбыл облысы Қордай ауданы   Ауқатты ауылы

 

30

Ілиясова Томирис

көрсетілмеген

Актөбе қ.

 

31

Каиркенова Томирис

12 жаста

Ильинка с.

 

32

Кани  Нурмухамед

8 сынып

Актөбе қ.

 

33

Каргасекова Амина Талгатовна

13 жаста

Павлодар қ.

 

34

Кохан Екатерины Сергеевны

11 жаста

Петропавл қ.

 

35

Кузнецов Максим Константинович

12 жаста

Павлодар қ.

 

36

Қали Ару Қайратқызы

14 жаста

Көкшетау қ.

 

37

Қалменова Нилюфар Қуанышбайқызы

15 жаста

Ақтау қ.

 

38

Миятова Адальят

15 жаста

Бесқарағай с.

 

39

Мұғалбай  Шұғыла Өскенбайқызы

13 жаста

Жетісай қ.

 

40

Мыңжасар Дамира 

15 жаста

Тараз қ.

 

41

Назарәлі Айғаным Болатқызы

11 жаста

Жаңатас қ.

 

42

Ольга Григорьева

13 жаста

Көкшетау қ.

 

43

Ондашева Радмира Бауыржановна

14 жаста

БҚО, Байтерек а.

 

44

Оралбек  Нұрай  Нұрлыбекқызы

15 жаста

Түркістан облысы, Бәйдібек ауданы, Жиенқұм ауылы

 

45

Байдусбеков Ислам Алтынбекулы. 

14 жаста

Ақтөбе облысы, Мұғалджар а.

 

46

Такенов Даниал Ерболович

14 жаста

Қостанай қ.

 

47

Жанболатова Акбота

11 жаста

Ақтөбе облысы, Шалқар қ.

 

48

Рябчун Татьяна Андреевна

13 жаста

Семей қ.

 

49

Сабитов Жанболат Жұмабайұлы

15 жаста

Маңғыстау облысы, Мұнайлы ауданы, Қызыл-төбе 2 елді мекені

 

50

Сагынбаев Ансат Серикович

11 жаста

Павлодар қ.

 

 

Пікір үстеу